Langharige Viking met wild kantje
Escort Nederland & België
Bescheiden goed geschapen, ervaren 42-jarige heteroflexibele gentleman met een wild kantje kan ontvangen in een gezellig huiselijk appartementje met airco. Heb discrete parkeergelegenheid of we spreken af op een locatie waar jij je goed voelt. Ik rij door heel België en Nederland als chauffeur misschien ook wel in jouw buurt, vraag het me gerust.
Voor de voyeurs of beginnelingen kan ik je wingman zijn en krijg je van mij een best-friend treatment. Voor beginnelingen raad ik wel een date van minstens 2 uur aan om alles vlotjes los te laten komen zonder overhaast te werk te gaan, eventueel geef ik je een rustgevende massage zodat je volledig ontspant. Ik kan een primal tarzan zijn, maar ben rustig van nature, zeker geen machogedrag.
Te veel fakers gehad die niet komen opdagen? Ik ben er voor (on)ervaren koppels die een extra man zoeken met respect voor jullie afspraken. Heb ruime ervaring in bv. trio's of dp's, vaginaal of anaal.
Ik laat me regelmatig checken, heb de nodige prikjes gehad. Roker, met alle respect voor niet rokers.
Proef de sfeer en laat je verrassen door dit beest in bed die je fantasieën kan waarmaken binnen mijn grenzen, sta wel voor veel open. Ik kan je discreet geheimpje zijn waar je nog lang aan zal terugdenken.
Kan mezelf makkelijk onder controle houden bij het klaarkomen, zodat jij toch eerst lekker kan klaarkomen, als ik dan uiteindelijk klaarkom moet je er wel mijn intens dierlijke primal geluiden bijnemen. Meerdere rondjes is geen probleem voor me 😊
Hygiëne en respect zijn mijn vereisten naar jou toe!
Ik ben zelfstandige in de transportsector als hoofdberoep, dus plan ik een paar dates per maand. Ik ga liever voor kwaliteit dan kwantiteit, plaatsen zijn beperkt, soms last-minute beschikbaar vraag ernaar 🙏
- Telefoon:
- +32 485 52 41 21
24/7 beschikbaar
Massage
- Body to body
- Erotische massage
- Massage
- Sensuele massage
Voorspel
- Anaal vingeren
- Beffen
- Tepelzuigen
- Tongzoenen
- Vingeren
- Zoenen
Intiem
- Anaal (Grieks)
- Dildospelletjes
- Double penetration
- Eigen orgasme mogelijk
- Fisting (gevend)
- Handmatig orgasme
- Intiem met condoom
- Intiem zonder condoom
- Meerdere orgasmes
Fetish
- Facesitting
- Gangbang
- Rollenspel
- SM meester(es) soft
- Spanking
- Squirten
Andere diensten
- Bezoek aan parenclub
- Buitenseks
- Cardate
- Dinnerdate
- Douchemogelijkheden
- Film of foto
- Overnachten
- Partnerruil
- Sauna (begeleiding)
- Trio (M/M/V)
- Trio (M/M/X)
- Trio (M/V/X)
- Trio (V/V/M)
- Trio (V/V/X)
- Vluggertje
- Zakenreis binnenland
- Zakenreis buitenland
- Auditieve beperking
- Cognitieve beperking
- Fysieke beperking
- Spraakbeperking
- Visuele beperking
- 30 minuten:
- € 60
- 1 uur:
- € 90
- 2 uren:
- € 160
- 4 uren:
- € 280
- Overnachting:
- € 500
- Weekend:
- € 900
- 1 uur:
- € 120
- 2 uren:
- € 200
- 4 uren:
- € 340
- Overnachting:
- € 600
- Weekend:
- € 1000